Information
About the WCA
WCA Documents
WCA Officers & Board
WCA Delegates
Teams, Committees, and Councils
Regional Organizations
Translators
Frequently Asked Questions
Educational resources
Contact
Speedcubing History
Media Submission
Privacy
Disclaimer
Tools
Logo
Competitions
All
My Competitions
Results
Rankings
Records
Persons
Statistics
Multimedia
Results Export
Developer Export
Regulations
About the Regulations
Regulations
Guidelines
Scrambles
Incidents log
Disciplinary log
History
Translations
Find us
Instagram
Facebook
Twitter
Reddit
Twitch
Weibo
YouTube
Forum
WCA Live
English
English
Català
Čeština
Dansk
Deutsch
Esperanto
Español
Suomi
Français
Hrvatski
Magyar
Bahasa Indonesia
Italiano
日本語
Қазақша
한국어
Nederlands
Polski
Português Europeu
Português Brasileiro
Română
Русский
Slovenský
Slovensko
Svenska
ภาษาไทย
Українська
Tiếng Việt
简体中文
繁體中文
Sign in
Sign in
Sign up
Didn't receive confirmation instructions?
Info
Register
Competitors
Energy Cube Ciechanów 2024
Name
Representing
Total
Ada Zajder
Poland
7
Adam Brzana
Poland
1
Adam Kędziorski
Poland
8
Adam Malec
Poland
4
Adam Polkowski
Poland
8
Adam Romanowski
Poland
8
Adam Zakrzewski
Poland
6
Agnieszka Lamparska-Karwowska
Poland
1
Aleksander Dryjański
Poland
8
Aleksander Sołonczak
Poland
6
Aleksander Szymkowicz
Poland
8
Aleksander Wojciechowski
Poland
8
Anna Kogut
Poland
1
Anna Łebkowska
Poland
2
Antoni Łebkowski
Poland
4
Antoni Stojek
Poland
8
Antoni Szcześniak
Poland
7
Bartosz Brudnicki
Poland
7
Bartosz Karpiński
Poland
7
Bartosz Łebkowski
Poland
8
Bartosz Osiecki
Poland
4
Borys Barański
Poland
7
Brajan Dzieniszewski
Poland
7
Damian Ninard
Poland
7
Dariusz Łebkowski
Poland
2
Dawid Adamczyk
Poland
4
Dawid Piotrowicz
Poland
4
Felix Rejent
Poland
8
Filip Brokos
Poland
8
Filip Górewicz
Poland
7
Filip Ziętek
Poland
7
Franciszek Domagała
Poland
5
Franciszek Fidos
Poland
7
Franciszek Leszczyński
Poland
6
Franek Saliński
Poland
3
Gabriel Rejdych
Poland
8
Grzegorz Pacewicz
Poland
8
Gustaw Rejent
Poland
8
Helena Kozłowska
Poland
2
Hubert Borek
Poland
5
Hubert Hanusiak
Poland
7
Hubert Seelieb
Poland
8
Ignacy Makowski
Poland
6
Ignacy Malinowski
Poland
8
Ignacy Samselski
Poland
8
Igor Gładysz
Poland
7
Igor Łabędź
Poland
8
Jakub Barczykowski
Poland
5
Jakub Bartos
Poland
8
Jakub Dolata
Poland
3
Jakub Lewicki
Poland
7
Jakub Łebkowski
Poland
6
Jakub Majchrzak
Poland
8
Jan Krajewski
Poland
1
Janusz Łebkowski
Poland
5
Jarosław Kogut
Poland
1
Joanna Kierznikiewicz
Poland
8
Julian Pawłowski
Poland
7
Kacper Bieńkowski
Poland
8
Kacper Dziedziela
Poland
5
Kacper Górecki
Poland
7
Kacper Paweł Dworak
Poland
8
Kajetan Opach
Poland
8
Kamil Szczygielski
Poland
8
Karol Zakrzewski
Poland
6
Klaudia Milewczyk
Poland
5
Konrad Matyszek
Poland
8
Konstanty Wojnowski
Poland
7
Krzysztof Bober
Poland
8
Krzysztof Dec
Poland
2
Ksawery Beniuk
Poland
8
Kuba Adamczyk
Poland
5
Leon Mańkowski
Poland
4
Leon Muś
Poland
4
Liliana Dziedziela
Poland
3
Łukasz Burliga
Poland
8
Łukasz Dubicki
Poland
8
Łukasz Owczarek
Poland
8
Maciej Sugier
Poland
7
Majk Tomas
Poland
8
Marcin Dołoto
Poland
8
Marcin Szczepaniak
Poland
8
Mariia Hunchak (Марія Гунчак)
Ukraine
2
Marta Szcześniak
Poland
5
Mateusz Gołaś
Poland
6
Mateusz Kanarski
Poland
7
Mateusz Mężyński
Poland
4
Mateusz Zajder
Poland
2
Medard Lecluyse
Belgium
8
Michał Adamczyk
Poland
4
Michał Karwowski
Poland
1
Michał Krasowski
Poland
8
Michał Sozański
South Africa
7
Mikołaj Mikołajczyk
Poland
6
Mikołaj Seelieb
Poland
6
Miłosz Tomczak
Poland
5
Nikodem Biernacki
Poland
7
Nikodem Olik
Poland
6
Nikodem Pieprzyk
Poland
8
Nikola Długoszewska
Poland
1
Olaf Kuźmiński
Poland
8
Oliwier Szubert
Poland
8
Patryk Milewczyk
Poland
8
Paweł Malinowski
Poland
4
Piotr Baranowski
Poland
5
Piotr Brokos
Poland
6
Piotr Gabara
Poland
2
Piotr Rejdych
Poland
6
Przemysław Kaleta
Poland
3
Przemysław Kanarski
Poland
6
Przemysław Malinowski
Poland
5
Przemysław Rogalski
Poland
8
Radosław Opoka
Poland
8
Rafał Rowiński
Poland
8
Robert Ślesicki
Poland
7
Sai Sooryah Karuppaiya
Poland
5
Sebastian Kierznikiewicz
Poland
6
Stefan Zajder
Poland
7
Szymon Boniakowski
Poland
4
Szymon Brągiel
Poland
8
Szymon Brzana
Poland
8
Szymon Gabara
Poland
8
Szymon Jaworski
Poland
8
Teodor Zajder
Poland
8
Tomasz Hartliński
Poland
5
Tomasz Kawczyński
Poland
2
Tomasz Kucharski
Poland
5
Tomasz Owczarek
Poland
3
Tomasz Stawowy
Poland
8
Tomasz Szubert
Poland
2
Tymon Kochanowski
Poland
6
Tymon Sozański
Poland
7
Tymoteusz Kazimierczak
Poland
7
Volodymyr Hnidko (Володимир Гнідко)
Ukraine
4
Wojciech Karwowski
Poland
6
Yurii Hnidko (Юрій Гнідко)
Ukraine
5
Zofia Węgrzynowska
Poland
2
13 first-timers + 124 returners = 137 people
4 regions
136
126
96
85
98
116
100
56
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.
OK